| Mogiojojo a întrebat:

Ce face concret diferența dintre o față copilaroasă și una de om matur? Mă refer la trăsături concrete care fac diferența și care dacă ar fi în plus/ minus ar face o față mai matură. Cum ne dăm seama că o față e mai matură decât alta? Poate fi mărimea capului, structura feței, privirea, forma ochilor sau e o atitudine. Am problema asta că mulți îmi zic.
Am pus mai jos 2 imagini: sunt 2 surori una arată de 35 și una de 14. Personal când le-am văzut prima dată îmi arată mai mult a mamă și fiică. Nu am luat în seamă înălțimea pentru că poți să ai și 1, 5 sau 1, 6 și să îți arăți vârsta pe care o ai.

https://ibb.co/RhBkb6d
https://ibb.co/svVD2zS

Aștept răspunsuri elaborate și gândite. Studiați bine pozele!

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"2 imagini: sunt 2 surori una arată de 35 și una de 14... Aștept răspunsuri elaborate și gândite"?!

scurt și elaborat tototdată: alea-s gemene, e clar de la o poștă!

| Mogiojojo explică (pentru sierra1):

Nici nu contează în p l m. Ceea ce mă interesează este ce este diferit la o față matură față de una copilaroasă. Nu mai bine mergi și dormi?

| sierra1 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Dacă nu e cineva de acord cu tine, doar atât știi să spui: "în p l m. ...mergi și dormi"

subțire mami, subțire!

| Mogiojojo explică (pentru sierra1):

Și ce dacă nu sunt surori? Contează că una are față de copil și una nu. Dar cum deducem asta?

| Celcestietot a răspuns:

Este ce ai zis tu, atitudinea mult mai putin comparativ cu restul. Daca vrei sa imi dai o poza in privat cu tine sa iti spun ce si cum.

| Mogiojojo explică (pentru Celcestietot):

Merci, dar nu are rost. Eu voiam să comentezi poza de mai sus.

| Celcestietot a răspuns (pentru Mogiojojo):

Exact ce ai zis tu, nimic mai mult. Daca te razgandesti, ma gasesti aici.

| Lukasssz a răspuns:

Daca stie sa faca sex 0ral e destul de matura!