| CeInteleptul a întrebat:

Ce faceți în timpul liber ca să vă distrați?
- vă rog nu prea am idei. eu cu prietena mea nu prea ieșim și suntem în criza.

6 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Stau pe net. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă "sunteţi în criză" înseamnă că v-aţi plictisit unul de altul. Despărţiţi-vă.

| Xtal a răspuns:

Lua'ti un calmant daca sunteti in criza.

| losseru a răspuns:

In timpul liber eu fac sex turbat, a varsta ta ar trebui sa citesti, sau alte lucruri din astea

| dulcikaaa a răspuns:

Pai ies prin oras da pe vremea asta ...ma uit la filme sau citesc sau dormlaughing

| RamonaGirl a răspuns:

Poi mergeti si va plimbati peafara,uitati-va la televizor,cititi o carte,faceti de mancare,uitati-va la poze din trecut,povestiti,odihnitiva,iesiti la alergare,faceti un tort,ascultati muzica, faceti curat, iesiti cu cineva la iarba verde, stati cu famiilile voastre, faceti sport....Etc faceti ce va trece prin cap! Sper ca vam ajutat bafta!