| BomBonika_8382 a întrebat:

Ce faceti voi in timpul liber?
Cum va distrati... dau funda la cea mai tare poveste.

Răspuns Câştigător
| Ahaaaa a răspuns:

Eu in timpul liber stau cu cea mai buna prietena a mea, adica tutongue

Sau pe calculator ca si acum...

Te iube sor'mealove struck:X:X;:X; X; x

4 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

In timpul liber ies afara cu prietena mea ...si stau pe net...Si probabil cand "ma apuca" fac poze laughingwinking vot? puppy dog eyes kiss

| lowfive a răspuns:

Ma joc toata ziua in camera mea.

| ஐPrincessSakuraஐ a răspuns:

Eu in timpul liber stau la calculator, ascult muzica, ma uit la tv, ma uit la filme horror pe net si cam atat

| Lorennnaa a răspuns:

Pai de obicei un loc distractiv unde nu te plictisesti niciodata e un loc cu muzica dans glume.etc sau la patinoar iarna, vara la piscina. Cel mai frumos e unde sunt multi prieteniwinking