| Ally a întrebat:

Ce faceti acum va uitati la tv stati pe net sau altceva?

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pana acum am dormit, acum stau pe TPU, iar dupa aia o sa ma uit la tv...
Tu?happy

mariana
| mariana a răspuns:

Dupa cum vezi iti raspund tie la intrebare si mai votez si niste raspunsuri ale altor utilizatori. Intrucat vreo 3 zile n-am putut sa intru pe TPU (n-am avut timp, am musafiri, iar acum sunt la plimbare si fac si eu o pauza), asa ca mi-a lipsit aceasta activitate si prefer sa navighez pe TPU. Sper sa ne tii si tu companie mai mult timp. O dupa amaiza placuta si multa sanatate.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stau pe net.Raspund la niste intrebari si ascult muzica.La tv o sa ma uit mai pe seara. U ce faci?big grin

nony
| nony a răspuns:

Tocmai am terminat de vizionat un film XXX.acum sunt un pic excitat si inca ma gandesc cum sa rezolv situatia thinking mai tarziu ma intalnesc cu niste prieteni, cicá au niste liniutze.hmm.oare la ce se refera.vin acasa si ma culc.
Tu ce planuri ai? big grin

| lia a răspuns:

Am intrat putin pe net si ma uit si la televizor.
De ce intrebi? Propui sa facem altceva?

| SweetCandy a răspuns:

Stau p net...big grinsi iti rasp tie l intrebarebig grin

| YepIsSuspended a răspuns:

Ii raspund cuiava care ma intreaba''Ce faceti acum va uitati la tv stati pe net sau altceva?'' si ii raspund asa:Ii raspund cuiava care ma intreaba''Ce faceti acum va uitati la tv stati pe net sau altceva?'' si ii raspund asabig grinbig grin

| Lumy a răspuns:

Ascult muzica

| eliza a răspuns:

Buna! stau pe net. pa pa!

| Ally explică:

Nu, am intrebat si eu.

| m24 a răspuns:

Daca ti-am citit intrebarea, este normal ca stau pe net!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai am luat o mica pauza de la citit...citesc un roman de dragoste superb ma fascineaza abia ast sa-l terminhee hee dupa cred ca voi iesi cu tata oleaca in plimbare la aer si cred ca restul serii il voi petrece pe net alaturi de echipa si amicii mei de pe TPU:X:X:X:X tu? ce faci acum?tonguepup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nimerit-o. Si pe net si la tv tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau pe net, am pornit televizorul si mananc un iaurt.