| August99 a întrebat:

Ce faceti ca sa va ridicati dispozitia cand va simtiti prost?

29 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Ascult muzica, sau ma uit la un anime.

| mnbvf a răspuns:

Îmi fac iluzii.

Răspuns utilizator avertizat
| August99 explică (pentru mnbvf):

Ce fel de iluzii?

| Softe a răspuns:

Ma duc intr.un parc singur sau cu prietenii, uiti de tot.

| mnbvf a răspuns (pentru August99):

Că o să fie bine, că o să pot găsi o soluție să rezolv lucrurile care merg prost în viața mea, chestii de genul.

| Bacemi a răspuns:

Ascult muzica, citesc, ma joc, fac ordine in casa si in minte sau ma uit la un film. In functie de stare poate dau un telefon sa ies cu cineva la o plimbare, un tenis de masa sau un biliard. Ori la un joc de remi sau poker. Uneori simt nevoia sa alerg fara sa ma opresc si ma opresc in cele din urma dupa 15 - 20 de kilometri.

| justanotheruser99 a răspuns:

Depinde cat de rău stau cu moralul. Daca sunt praf, merg la alergat cu muzica la maxim in căști, iar daca sunt cat de cat intr-o stare acceptabila stau cu prietenii.

| August99 explică (pentru justanotheruser99):

O sa incerc si eu prima varianta.

| crystina244 a răspuns:

Eu ascult muzica

| justanotheruser99 a răspuns (pentru August99):

Bafta! Sper sa te ajute. happy

| Drimmero a răspuns:

Ascult muzica, privesc vreun meci,, halesc vreun film, ma plimb...

| syd2 a răspuns:

Si daca ma simt tot timpul prost?

| Doub a răspuns:

Fac dansul "viaţa e frumoasă, nu te mai simţi prost"

| August99 explică (pentru syd2):

Chiar asa

| Violleta2022 a răspuns:

M aduc la cumparaturi si imi iau tot ce-mi place!

| Divy a răspuns (pentru Mayhem666):

Tipic, totuși sunt curios dintre anime și muzică care ar fi alternativa principală?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Divy):

Ambele!

| Divy a răspuns (pentru Mayhem666):

Omule fi serios dai anime la sonor mic și pui muzică pe fundal că nu prea le poți face pe ambele în același timp

| Mayhem666 a răspuns (pentru Divy):

Nu ma refeream ca ambele in acelasi timp, ma refeream ca ambele, dar nu deodata.

| Divy a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu de asta te-am întrebat ca să știu ce ar fi mai apropiat de corasonul tău

| Mayhem666 a răspuns (pentru Divy):

Ambele sunt la fel de apropiate de corazonul meu, le iubesc pe ambele la fel de mult, sunt ca si copiii mei, tu daca ai avea doi copii, nu i-ai iubi pe ambii la fel de mult? Ai iubi unul mai mult si unul mai putin? Eu le iubesc la fel de mult pe ambele, daca una dintre ele ar disparea, pentru mine viata ar fi terminata, as trai degeaba, ar fi o viata monotona.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Divy):

Ursii laughing

| Divy a răspuns (pentru Mayhem666):

Asta depinde de sunet sau de imagine, dacă n-auzi ai anime, dacă nu vezi ai muzică, iar fără ele ai limba succes laughing
Cred că da omule, nu îmi pot minți copiii vor realiza singuri asta, nu-i poți mulțumi pe toți ce să faci laughing

| Divy a răspuns (pentru justanotheruser99):

O ce drăguț am unul special pentru tine e maro ca cafeaua laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Divy):

laughing Voi spune pas.

Răspuns utilizator avertizat
| PeFuga a răspuns:

Eu ma binedispun mereu atunci cand ma uit la oameni veseli, la oameni fericiti, la oameni care danseaza cu pofta sau la copii care se joaca... pur si simplu simt ca infloresc pe dinauntru si ca bucuria lor ma atinge si pe mine happy

| Mary205 a răspuns:

Eu vorbesc cu prietenii.