| mihai_2762 a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti? ca eu nu am nici o idee si sincer simt ca o iau razna. multumesc pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| MMadalina a răspuns:

Buna. pai asculta si tu muzicalaughing
citeste o carte(asta in cazul in care iti place sa citestihee hee )
desenezi...canti dansezi.laughing)
faci ceea ce iti place...

2 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Iesi la o plimbare, chemi un prieten/prietena/vecin/vecina la tine, te uiti la un film, pui mana pe o carte si o citesti, faci curat in casa, mergi la bunici sau vizitezi persoanele pe care de obicei nu prea ai timp sa iti petreci timpul cu ele. Iti petreci timpul cum iti place si in folosul tau. Simte-te bine, nu risipi clipele pentru ca nu vor mai veni!

| mihai_2762 explică:

Da mersi pentru raspuns da ce fac daca nu sunt in romania...de vizitat am vizitzt tot ce puteam...altceva?