| Zâmbărici a întrebat:

Ce faceti? Dormiti? Eu inca mai bantui pe aici ca n-am somnlaughinglaughing. pope

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Inca mai bantui. n-am somn desi am fost matinal azi...hmmmm...cred ca ma bag la un film, mai am unul nevazut pe pc, maine fac iar plinul.hee hee

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu dorm. Am ajuns de la munca de putin timp. Mai stau un pic.

| Silvia a răspuns:

yawn eu doar ce m-am trezitlaughing.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Nici eu nu am somn.de la un timp nu prea ma ia somnu de la atatea probleme. te pop

| Gabry a răspuns:

Eu mai stau putin si ma bag in pat... e si cam tarziu pentru mine si maine trebuie sa ma scol de dimineata!phbbbbt

| Psihoyounger a răspuns:

Da, mai bântui şi eu puţin pe aici. Apoi voi merge la culcare. E destul de tarziu, dar acum e linişte în casă şi mă pot relaxa. Să aveţi o noapte minunată şi de ce nu, plină de iubire!

Sărbători fericite!

Psihoyounger

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Eu nu dorm inca. Da nici mult nu mai am laughing
atat imi trebuie` sa vada mama ca nu dorm la ora asta :o oh go on

| Zâmbărici explică:

E bun asalaughingce film ca m-ai facut curioasa poate ma uit si eulaughinglaughing?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nop, poate peste citeva ore big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eo sunt treaza de la 2, mosu a fost galagios si pic rautacios ca a dat el cu ceva in aer de nu mai pot eu sa dorm thinking