| Asimplegirlbro a întrebat:

Hey, dormiți? Sau nu aveți somn?

8 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Da, dorm mereu.

| RAY a răspuns:

Eu dorm asa, imi vine somnul cam pe la ora 21, la 22 ma pun in pat cam im 30 min dorm pe la ora 1 ma trezesc apoi iar dorm pana pe la 4 de acolo pana pe la 5 si uite acum m-am trezit e ora 6 si 40 de minute, desi nu reusesc un somn de 8 ore fara reprize dar sper sa reusesc in viitor

| Asimplegirlbro explică (pentru RAY):

Îmi pare rău pentru tine

| Asimplegirlbro explică (pentru RAY):

Îmi pare rău pentru tine, bea lapte cald cu miere?

| RAY a răspuns (pentru Asimplegirlbro):

Am sa incerc si cu laptele si cu mierea am auzit ca daca porti ciorapi e bine

| Asimplegirlbro explică (pentru RAY):

Nu știu, eu spun doar din experiența (lapte se poate și fierbinte, mie așa îmi place)

| Mosotti a răspuns:

Mie imi era somn de pe la 23, 40, m-am culcat pe la 0, 20, abia am putut sa adorm, m-am sculat la 3, 05 din pat, nu stiu ce se intampla, tot am ceva somn dar nu pot sa dorm, ma bag in pat si stau asa. M-am sculat ziua la ora 13 deci nu am dormit toata dupamiaza.

| Celcestietot a răspuns:

Daca dormea cineva, clar ca nu iti raspundea aici, ca doar nu era somnambul...