| dragos_6090 a întrebat:

Ce faci cand esti cu o feme singur in pat dar vezi ca este virgina si nu vrei sa dezvirginezi?

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

rolling on the floor) rolling on the floor) rolling on the floor iti consulti globul de cristal. Tu crezi ca ea nu iti va spune daca e virgina sau nu/

| Dannyjj a răspuns:

Eh, nu vrei sa dezvirginezi, sa nu imi zici ca ai vrea sa lasi pe altcineva sa faca asta, oricum sa ne luam dupa scenariul tau:
daca se pune problema asa, m-as intoarce suparat si as incerca sa dorm, dar gandindu-ma ca de ce nu ai formulat altfel intrebarea ca sa iasa cu un final mai fericit. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu