| Fluturashhh a întrebat:

Ce faci acum? Cel mai amuzant raspuns primeste fundita!big grin.
Pwp.

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, ma gandeam cum sa-l omor pe Russel Brand laughing si bineinteles iti raspund tie la intrebare. Nu ma intreba ce am cu el, dar saracu e urat tare laughing. Numai bine!

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Distrez oamenii virtual?!
Pfaa, am ajuns rau nasulesad

| Libelle a răspuns:

Ma uit pe pereti
Vad ca pica tencuiala

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere, Veronica! Iti doresc sarbatori fericite, numai bine si o vacanta placuta!

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Încerc să mă bucur de a doua zi de Crăciun/Că şi prima a fost la fel de plictisitoare/Şi sper că nu va arăta astfel şi Revelionul meu/Că apoi tot timpul meu devine o plictiseală continuă din care nu mă mai desprind/Nothing funny...

| AnaEindragostita a răspuns:

Imi torn apa in cap

| Contrast a răspuns:

Imi caut patul...

| CatMeadow a răspuns:

Ce fac acum? auzi la ea ce ma intreaba. vezi-ti de ghiozdan!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slalom printre cretini...