| rosse99 a întrebat:

Ce faci cand te plictisesti ?

Răspuns Câştigător
| Slavic a răspuns:

Bună.

Stau pe net, vb cu cineva cind mi-e greu pe suflet, mă dau cu skate, bicicleta, îi inervez pe poliţişti laughing

Pa, pa.

119 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand ma plictisescc... m distrez si ma rezolv niste teste pe nethee hee

| cranyu a răspuns:

Pai...ma asez pe canapea sau pe pat, ma gandesc ce sa fac si intru pe mess si daca nu e nici o prietena pe mess intru pe www.clubpenguin.com si ma uit cate odata la tv daca e ceva intersant, ori intru pe meti2, ori pe WEBKINZ sau pe alte jocuri, ma mai uit pe afara, cate odata mai si desenez, daca e frumos afara ies, dar cate odata chiar nu mai am ce sa fac si atunci ma plictisesc si nu mai fac nimic doar ma gandesc ce sa fac.

| cranyu a răspuns:

Pai...eu vb cu prietenele mele pe mess, ma joc pe www.clubpenguin.com,pe webkinz, pe metin2 si alte jocuri, cate odata mananc dulciuri, ma uit la tv daca e ceva nou si super, daca e frumos afara ies si cate odata mai desenez, dar cate odata chiar nu mai am ce sa fac si ma plictisesc tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...intru pe mess vb cu cine... fac teste online stau pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... vb pe mess cu prietenii askult muzica fac teste online...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tine minte de la mine ca nu ai cum sa te plictisesti!
Incearca sa faci lucruri foarte distractive cum ar fi :
~ te duci in parc cu prietenele
~ stai pe mess
~ trimiti e-mailuri
~ te duci in parc
~ te yiti la TV

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ies pe afara sa ma dau cu sk8-uwinking, la PC, cu prietenii, mananclaughing si altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca-i ziua cred ca ai ceva de facut dar searnu citi o sa innebunesti televizor, calculator nimic bun picteaza, deseneaza, creaza, niste figuri, stai nemiscat, am foarte multa imaginatie va pot da sfaturi utati cazamon.lavinia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa va zic eu cum ma distrez
mai intai construiesc o papusa ( un om ) din lemne legate cu ceva ata sau ce gasesc o infasor in ceva bucata de haina si in interiorul ei pun o cutie de cibrituri laughing si apoi ai dau foc laughing)))
chiar functioneaza laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur...sunt multe lucruri de facut cand te plictisesti si ask muzica... vb cu candva pe mess cauti glume.vezi utongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stau pe net, vorbesc pe telefon, imi chem prietenele pe la mine si frate..., gaseste si tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa asculti o muzica tare cabig grinulce Maria-inevitable. O sa-ti placa la nebunie, eu o iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga rose, ca sa iti spun sincer am cautat pe internet ce faci atunci cand te plictisesti si din intamplare am dat de acest sait.in momentul asta ma plictisesc de groaza. imi vine sa ma dau cu capul de perete...(nu ca si as face-ohee heedar, trebuie sa gasesti o modallitate (sau nu neaparat pentru ca nici eu nu gasesc). e asta e ne plictisim, inseamna ca nu avem pe cineva alaturi de noi si ca trebuie' nneaparat sa intre cineva care sa ne faca sa radem in viata noastra:X. sper sa nu te mai piktisesti.

| BluezZzz a răspuns:

Stai ca un belfer pe canapea iei pisoiu te uiti la tv, injuri pna te plictisesti si de asta apoi faci wrestlnig cu pisoiu!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te plictisesti( si este seara si mai esti si putin obosita) ma apuc de cantat, de dansat sau fac putin sport este foarte folositor si nu ma mai plictisesc dar fiecarui om i se plictisitor anumite lucruei asa ca fa orice iti vine in cap...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau pe net pana adorm rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti gasesti psiunia ta. cum ar fi amea e pictura cand ma plictisesc ma apuc sa desenez sau, sa dansez pe muzica. daca nu e muzica si nu stiti picta iesiti la aer curat.atat am de spus.

| Deea_4341 a răspuns:

Pai cine se plictiseste poate incerca ceva cum ar fi:
1.Citeste sau scrie o poveste/poezie/carte;
2.Asculta muzica preferata la casti si o sa-ti placa;
3.Intra pe YouTube si vezi videoclipurile preferate, videoclipuri funny sau muzica etc.;
4. Vorbesti pe mess cu prieteni sau colegi;
5.Intri pe TPU si mai scrii raspunsuri;
6.Canta melodii si invata-le.

Cam atat nu mai imi vin in minte, funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand ma plictisesc joc metin2 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa fac ca ma plictisi eu sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma plitisesc am doar 11 ani si n-am ce sa fac laughing asa ca mai stau la tel mai trag 1 cs doua zi la ore ma enerveaza diriga asa ca tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma plictisesc intru p mes si cand ma plictisesc si de asta intru p net si dupa aia p cs luati si id mew

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesti ceva, te joci.si alte lucruri distractive

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spre exemplu fac poze...:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai si iti dai cu capu de pereti pana faci gaura happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ceea ce iti place :citeste,danseaza, cantaaa:X, iesi afara,:*

| Asdffk a răspuns:

Logic gandind cand te plictisesti nu poti face altceva decat...te plictisesti! ar trebui sa formulezi altfel intrebarea...

| ÐÿÅ a răspuns:

Hm...pai eu ma uit la pozele lui Justin Bieber love struck, ascult muzica luibig grin

| Dab12228i4 a răspuns:

Scriu pe net "ce faci cand te plictisesti?"

| sebiboss a răspuns:

Pe mess, plimb cu rolele bicicleta TPU sa vad ce mai e nou dar ma plictisesc des happy.