| Claudettee a întrebat:

Cei care sunteti la liceu, ce facultate vreti sa urmati si de ce?

4 răspunsuri:
| Killaritza a răspuns:

Psihologie....pentru ca ma pasioneaza sa ajut oamenii sa ii inteleg si sa ii ajut..am trecut prin multe perioade naspa in care nu gaseam rezolvare.P.S. imi doresc asta de mica happy:*

| MaliciousDeath a răspuns:

Ma orientez spre medicina, la o specializare ceva mai usoara ca n-am chef sa-mi pierd viata in facultate.De ce? Pai reteta e simpla: biologie, arta si dedicare.E tot ce-mi trebuie si ce am nevoie si sper ca o sa-mi placa.

| Claudettee explică (pentru MaliciousDeath):

Vreau doar sa stiu cam spre ce mai au unele persoane orientari in ziua de azi, plus ca si eu sunt foarte indecisa in legatura cu ce sa urmez dupa facultate.

| kiv1990 a răspuns:

Tehnologia informatiei:
salarii: 5000-12000 euro in europa
8-15000 de dolari in SUA