| Buresbista123 a întrebat:

Ce fel de bricheta e mai buna pentru tigara, cea gen torta sau cea normala?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ţigării îi e indiferent.
Eu prefer clasică.hee hee

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu vrei sa parlesti porcul sau sa-ti aprinzi DOAR tigara, nu si parul?

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ce inseamna gen torta?
Te referi la cea cu benzina? Atunci da, e mai buna (si mai scumpa).
Sau brichetele cu sistem antivant.

| darrio2007 a răspuns:

Cea care se aprinde.Si te tine cat mai mult.

| carpediem a răspuns:

Vei afla raspunsul daca poti defini cea mai proasta bricheta pentru tigara. Mai lasat masca cu intrebarea ta. N-as putea gasi un paradox mai mare. Apropo, dar ce culoare de bricheta ar fi mai buna pentru tigara!?

| BiuL a răspuns:

Chibriturile sunt cele mai bunewinking