| SilentRain a întrebat:

Ce fel de ceai consumati?
Cu sau fără zahar?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ceai de fructe de padure.

| AdelinaC a răspuns:

Fara zahar, imi place gustul lor natural

| Emazio a răspuns:

Ceai negru sau de fructue de obicei, si pentru ca nu mananc mereu dulciuri pun cam 2 cubulete de zahar sau 2 pliculete.

Bula
| Bula a răspuns:

O cana de ceai + o lingura de miere.
Sanatate curata! happy

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Am înțeles că zahărul le cam anulează efectul. Încerc fără, dar e greu sad.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nu conteaza ceai sa fie exact cum spun englezii.

| RobertMoon a răspuns:

Eu sunt genul de persoana care consuma dulciuri foarte rar, doar ca la ceai in pun zahar sau miere.

| RobertMoon a răspuns:

Ah, si am uitat sa iti spun ca imi place ceaiul de tei, de ghimbir si verde. happy

| Yuoia a răspuns:

Fara.

| aimullah123 a răspuns:

Eu consum urmatoarele ceaiuri : Digestie usoara, galbenele, musetel. Fara zahar.
Ma ajuta sa elimin gazele in exces.
Ajuta digestia si tranzitul intestinal.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Lavanda,menta,tei,crusin,sunatoare,urzica,soc.
Cu zahar sau miere. happy

| Kevinn2000 a răspuns:

Eu beau ceai fără zahăr, în schimb adaug o lingură de miere. happy

| Crysthina a răspuns:

Ceai de fructe de padure, capsuni, portocale si ghimbir cu zahar am incercat si fara dar nu imi place cateodata si cu miere.