| Yamx a întrebat:

Ce fel de oameni va displac? Incercati sa-i evitati pe cat posibil? Reusiti? laughing Eu nu prea.

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Pupincuriştii
Maniacii după artă
Pseudointelectualii
Creştinii obsedaţi de dumnezeul lor,sau rice alt om mult prea religios,care vrea să mă convingă şi pe mine să cred în ce crede el
Oamenii care au impresia că ştiu mai bine decât tine ce-i bine şi ce nu, chiar şi când nu-i vorba de persoana lor
Oamenii care deşi nu au dreptate, continuă să se creadă superiori
Oamenii care nu pot aduce argumente logice ca să-şi susţină afirmaţiile
Oamenii care fa bine gratuit celorlalţi, apoi se cred mai superiori decât restul
Oamenii care cred că ecologia este o ştiinţă, şi că aceasta face ceva bun
Oamenii care au impresia că în spatele unor cuvinte obscene nu se poate afla un mesaj relevant
Oamenii la costum
Oamenii care cred că şi ţiganii sunt oameni şi au drepturi.

Ăştia nu ar fi nici 10% din genurile de oameni pe care nu-i suport. Nu încerc să mă feresc de ei, ar trebui să trăiesc singur într-o peşteră. Prefer să-i iau la mişto cu orice ocazie, decât să-i evit, lăsându-le falsa impresie, că ar avea dreptate.

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Oho, îmi displac multe feluri de oameni. Rar găsesc o persoană care să-mi trezească interesul şi să mă facă să discut cu ea mai mult de cât *ce faci? mă c*c în sus, bine, pa!*
Dar în special îmi displac mucoasele astea de 14 ani cu gura mare pe internet, care încă cred în poveşti cu zâne şi cai albi, ori în dragoste la prima vedere. Să nu mai zic de persoanele care consideră diferenţa de vârstă de 15 ani între parteneri normală, sau persoanele care nu au nimic original de spus aşa că copiază de unde apucă ca să iasă în evidenţă. Ar mai fi, dar ce contează? oh go on Eu îi evit din momentul în care sunt sigură că discuţia degenerează într-o ceartă. Nu prea reuşesc, dar până la urmă... mi se rupe. Nu merită să-ţi baţi capul cu persoane care te scot din sărite, oricât de multă dreptate crezi că ai.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Cei care mă bat la cap prea mult şi cei care au două feţe.

| 21ndstillachild a răspuns:

Cocalarii,,dar mai ales cocalarele

| usernameSg0 a răspuns:

Cei superficiali, enervanti sau foarte prosti.Nu reusesc sa-i evit tot timpul.

| PurpleMarshmallows a răspuns:

Parerea mea e ca daca-ti displace asa mult de cineva. de ce sa te mai obosesti sa-i bagi in seama? adica prefate ca nu-i vezi si nu-i lasa sa te afecteze.