| SilentRain a întrebat:

Ce fel de persoana te consideri? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modest, de treaba, foarte sensibil.

83 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Complicata

| RAY a răspuns:

Amuzanta,Rationala, Nu prea hotarata- in sens ca nu am convingeri,false credinte,posesiva, foarte sceptica, mizantrop, O persoana emotionala, spontana

| VictorFenrir a răspuns:

Noncomformista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treaba mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pers. simpla happy.

| Freya1 a răspuns:

Pfff autoritara, posesiva, punctuala, orgolioasa, puternica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai, intreaba-l mai sus pe nu gasesc nume liber de ce mi-a dat ignore. Sunt al dracu de curios ca nu i-am zis nimic rolling on the floor))

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Esti geloasa de fel naty?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu as prea zice. Mai degraba pokemonii astia sensibilosi sunt complicati. Ca nici ei ( daramite altii) nu stiu ce vor face dupa 2 secunde.

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Da sunt si geloasa tongue

| munteanuionvictor a răspuns:

Amuzantă și sociabilă; câteodată prea cicălitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ray,ti-ai pierdut si ultimii neuroni? De ce iti modifici raspunsurile in functie de ce spun eu? Nu esti nici diferit, nici complicat.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai tu ai spus ca sunt complicat ai uitat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti spune ca sunt imprevizibili.Nu stiu daca li se potriveste si "complicati", din moment ce toti urmeaza acelasi tipar.
Imi place descrierea ta.Ti se potriveste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De ce iti modifici raspunsurile in functie de ce am spus eu, hm? Stiu exact ce am zis si eram ironica.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles drepturi de autor

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Wow suna cool, si eu sunt, stii ca eu sunt cu inventia cusca pentru iubita mea

| RAY a răspuns:

User Anonim821 cum te consideri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am prapadit de ras la faza asta. laughing)) Stiu si eu sigur ca scrisese 'diferita'. rolling on the floor)))

| RAY a răspuns:

NuGaseamNumeLiber ca nu am buletin, pe tine te amuza totul, fugi ma si fa-ti temele ca nu primesti laptic

| SilentRain explică (pentru RAY):

O umbra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oare daca mai modific odata, modifica si el? Probabil.Lipsa de personalitate))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti incerca, probabil da. laughing)

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Amuzanta esti, hotarata esti, rationala esti, un pic ametita de la patinaj

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vezi ca deja l am modificat eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mda,am vazut.Ma bucur))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te intreaba Endoryus de ce i-ai dat ignore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi happy. Acum fugi ca ai treaba, leacul ala pentru cancer nu se gaseste singur rolling eyes