| Face2face a întrebat:

Ce fel de persoana te consideri? Pup

Răspuns Câştigător
| JustShadows a răspuns:

Buna!happyPai sincer cred ca daca as sta sa enumar toate calitatile si defectele pe care mi le vad,ar cam sufla vantul la calitati si la defecte ar fi lista fara sfarsit.Nu stiu cred ca cei din jur sunt in stare sa-mi faca o descriere,caci in fond ei ma stiu cu reactii si gesturi.Ma consider o persoana destul de rea,cu un suflet"murdar",prea perfectionista,cred ca nu imi place aproape nimic la mine.Asta e o intrebare la care am raspuns doar de dragul tau,si nu ca as fi avut un raspuns concret pentru ca nu-l am,ar fi unul simplu:Ma consider oe persoana rea(in toate sensurile)!Ai grija de tine!

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mă consider o persoană de treabă, înţelegătoare şi prietenoasă. Ca să zic şi lucruri rele, sunt şi supărăcioasă şi orgolioasă.

| valy a răspuns:

O persoana oarecare.stiu sa vorbesc ce este de vorbit.stiu sa ii aplic fiecaruia ce merita.stiu sa respect.stiu sa dau la o parte.
si asta cred ca este cel mai important

| JustShadows a răspuns:

Imi cer scuze pentru ca am raspuns de mai multe ori, nu eram logata, si nu mi-a aparut"instiintarea "sad. Imi cer scuze!

| Nirvana a răspuns:

O persoana minunata, complexa si al naibii de urata.

| Georgiana2905 a răspuns:

Voi fi cat se poate de sincera folosindu-ma de descrierile facute de prieteni. Se spune ca Georgiana este o persoana ff deschisa. Vb cu mai toata lumea pe o gama larga de subiecte. Se mai spune ca adora sa rada si sa se simta bine iar cand face asta ii place sa cante si mai ales piesele Larei Fabian. II mai place sa fie in preajma copiilor, se le ofera atentie si sa le vb, adora sa-i ajute pe cei mici la teme. Ii mai place sa danseze-sa danseze intr-un mod daca nu incitant, atunci nebunesc sau ceva intre. Cica mai stie sa si gateasca si mai ales. Stii ce mai stie? Sa-si iubeasca si sa-si respecte iubitul.

| Fifylici a răspuns:

Complicata rau.Mereu nehotarata.Eu eram aia care nu iubea ipocrizia si tot eu sunt cea care a ajuns sa fie cea mai mare ipocrita, falsa si insensibila. Orice spun sau ating in jurul meu il distrug, se spulbera.Traiesc intre realitate si fictiune, am 2 fete una, 2 personalitati:cristina si cristiana.
Ce am fost si ce am ajuns, nu doresc asta nimanui.

| crrinnaaa a răspuns:

Stii cel mai bine te descriu ceilalti...
dar totusi sunt o persoana darnica dar nu genul acela sa profiti de ea... ma enervez repede si indur multe pana cand nu mai suport si atunci ne suparam rau de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!happyPai sincer cred ca daca as sta sa enumar toate calitatile si defectele pe care mi le vad, ar cam sufla vantul la calitati si la defecte ar fi lista fara sfarsit.Nu stiu cred ca cei din jur sunt in stare sa-mi faca o descriere, caci in fond ei ma stiu cu reactii si gesturi.Ma consider o persoana destul de rea, cu un suflet"murdar", prea perfectionista, cred ca nu imi place aproape nimic la mine.Asta e o intrebare la care am raspuns doar de dragul tau, si nu ca as fi avut un raspuns concret pentru ca nu-l am, ar fi unul simplu:Ma consider oe persoana rea(in toate sensurile)! Ai grija de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!happyPai sincer cred ca daca as sta sa enumar toate calitatile si defectele pe care mi le vad,ar cam sufla vantul la calitati si la defecte ar fi lista fara sfarsit.Nu stiu cred ca cei din jur sunt in stare sa-mi faca o descriere,caci in fond ei ma stiu cu reactii si gesturi.Ma consider o persoana destul de rea,cu un suflet"murdar",prea perfectionista,cred ca nu imi place aproape nimic la mine.Asta e o intrebare la care am raspuns doar de dragul tau,si nu ca as fi avut un raspuns concret pentru ca nu-l am,ar fi unul simplu:Ma consider oe persoana rea(in toate sensurile)!Ai grija de tine!