| andy_3925 a întrebat:

Ce fel de pizza va place cel mai mult?happyhappy

14 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu conteaza! mie imi place foarte mult orice fel de pizza(sa fie calda si cu mult ketchup)

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu conteazabig grinPizza sa fielove struck

| lia a răspuns:

Aia pe care mi-o dai tu! Nu sunt deloc pretentioasa. laughing

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Pizza caldă.

| juniper a răspuns:

Tarantella, cu carne tocata, cremvusti, cascaval si sos de pizza (asa-i de bun cel pe care-l fac la noi).

| georgiana a răspuns:

Pizza taraneasca este cea mai buna. mie imi place pentru ca are de toate.Deja mi-ati facut pofta cu intrebarea asta...

| pepenerosu a răspuns:

Cea de la alcapone din Satu Marebig grin. La ei toate's bune:X.

| RooN a răspuns:

Cea facuta acasahee hee

| KhloeAfterDark a răspuns:

Pizza Margherita, e delicioasa. o data pe luna imi permit una!

| Cleona a răspuns:

Dolce Vita din Tg-Jiu

| nonameih0000 a răspuns:

La vatralaughing

| vladucu a răspuns:

Pizza cu: pui, ardei, ciuperci branza... da nu mai stiu cum se numeste dar am mancat sigur iti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza taraneasca din cate am gustat pana acumhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sunca