| Vernusio a întrebat:

Mananci des pizza? De care pizza iti place?

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu as zice des,, imi place Margherita, traditionala, presciuto sau 'calzone'.

| gemeni6226 a răspuns:

E foarte interesant pana la o varsta mi-a placut foarte mult pizza si de vreo 5 ani nu-mi place deloc.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu prea, dar cand mananc, nu conteaza din care e, pizza sa fie.

| deeeaqq a răspuns:

Nu ştiu ce înseamnă des la tine, aşa că nu mă bag.
Prosciutto îmi place.

| Deaad a răspuns:

Orice pizza cu multe ciuperci, salam, cascaval si ketchap dulce.

| syd a răspuns:

"una cu de toate, la pachet va rog"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O data sau la doua saptamani mananc pizza. Asta e, sunt un fel de garfield...nu ma pot abtine big grinlaughing Imi place mai mult cea facuta in casa pentru ca pot sa pun tot ce am eu chef. Cand imi comand imi iau quattro stagioni, con pollo, capricioasa sau rustinca.

| 7iulie a răspuns:

Nu mananc des, dar mie imi place Margherita in special pentru ca eu sunt vegetariana.

| UserName450 a răspuns:

Mananc 1500 de felii in fiecare zi.