| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Ce fel de prieteni aveti? Eu ii am pe cei mai buni prieteni :X

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Dacă cu adevărat e aşa cum zici, atunci şi tu eşti o persoană bună. Prietenii mei...îmi place să-i ştiu că sunt apropiaţi şi că ar face pentru mine măcar jumătate din câte aş face eu pentru ei.

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Păi eu am mulţi prieteni, dar nu prieteni adevăraţi. Eu am genuri de prieteni care stau pe langă tine cand au probleme, şi dispar cand ai tu nevoie de ajutor. Dar, asta e...

| Făgăraş a răspuns:

Eu sunt in cautare de prieteni model! poate ca si din cauza ca nu sunt o persoana care nu merita inca poate ceea ce isi doreste!