| deeiutza_1841 a întrebat:

Ce le plac baietilor cel mai mult in comportament?

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Depinde de băiat şi de inteligenţa acestuia.
La nivel comportamental eu apreciez naturaleţea, sinceritatea, gândirea logică, inteligenţa şi înţelegerea.
Pentru cristina d: "A si sa vrei sex de cate ori vor si ei " - exagerezi rău!
Nu ştiu ce bărbaţi ai cunoscut tu pân' acum dar nu e chiar aşa. Da, din punctul de vedere al bărbaţilor sexul e mai important dar, dacă relaţia e pe bună şi nu joacă de copii la 15 ani, pe măsură ce trece timpul, sexul ar trebui să devină la fel de important şi pentru parteneră însă pentru asta e nevoie de înţelegere şi de lucru în doi. Desigur, dacă îmi zice una după un an de relaţie că ar cam trebui s-o mai aştept nu-ştiu-cât pentru că "nu se simte pregătită" şi nici nu-mi permite petting-ul ca să o fac să fie fiziologic pregătită, atunci e clar că ceva e în neregulă şi simt rea voinţă şi lipsă de înţelegere din partea cealaltă.
Dar, de-aici şi până la a spune că băieţii vor ca fetele să vrea sex când vor ei e stupid!
Sănătate.

| Bacemi a răspuns:

Mie cel mai mult sinceritatea, naturaletea si dorinta partenerei de a ma impresiona.

| catthshshshs a răspuns:

Pai depinde de baiat.
Sunt baieti carora le plac fetele cu bun simt, dragute, manierate, cuminti. Sunt si baieti carora le plac fetele mai tupeiste, mai rebele.

| Dominicc a răspuns:

La o fata? in general le place sau ne'ar place sa fiti mai tacute in unele cazuri ( la cumparaturi sau etc) sa vorbiti mai mult cand e vorba de dragoste.
acum depinde.
la baieti le plac in general ca persoana e sex feminin sa fie dominata de baiat, adica sa ii respecte ce ii cere, sa vina mereu cu cate ceva nou si sa faca ce zice el etc.

faza proasta e ca...
pana acum am zis ce trebuie sa faci si cum sa fi.
dar! ia zi,,, ce numai eu?!
asa e.
oricat ti; ar cere sa faci ca el tu trebuie sa alegi ce e bun.
uneori noi vorbim multe de la care trebuie sa primim un raspuns practic deseori.
tu trebuie sa vezi daca e bine ce a zis persoana de sex masculin, daca merita sa faca asa, sa i se faca asa sau sa taci in fata luii si etc.
daca devi prea slaba in fata lui... poti deveni si mai rau pe viitor.

| SeNyS a răspuns:

Tine de fiecare baiat in parte, poate unora le plac fetele mai vorbarete, altora mai tacute, rusinoase...etc

| Sice a răspuns:

Iubesc fetele inteligente, hotarate si care stiu sa traiasca! aspectul fizic este mai putin important, cu toate ca prefer sa fie creata!laughing

| LovelyMan a răspuns:

Cel mai mult imi place, de fapt ador naturaletea din comportamentul ei!

| cristina d a răspuns:

Eu cred ca depinde de fiecare baiat in parte, dar in general le place ca femeia sa vorbeasca putin si bine si sa fie intelegatoare tot timpul...naivi tare baietii astia, nu?! A si sa vrei sex de cate ori vor si ei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naturalete.