| Elena1234456 a întrebat:

Ce film ati alege dintre "Vagabontul milionar" si "Piratii din Caraibe-La capatul lumii" happy? Ambele nu le-am vazut si ruleaza in acelasi timphee hee vreau sa vad filmul impreuna cu o prietena si familia.

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Piratii din Caraibe.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Piraţii din Caraibe, dacă ai văzut primele două părţi, bineînţeles.

| Yly a răspuns:

Pirații desigur

| Kodokuna a răspuns:

Alege piratii din Caraibe... e cel mai grozav film!

| Sylx a răspuns:

Le-am vazut pe ambele, sunt doua genuri de film diferite. Piratii din Caraibe este gen ''aventuri'' pe cind Vagabondul Milionar este mai mult "drama"... iti recomand a doua optiune, mi se pare mai bun, insa e alegerea ta.

| Just kidding a răspuns:

Piratii din caraibe, clar love struck

| Raven a răspuns:

Vagabondul milionar e azi, sambata, pe Pro Tv la 21:15, il vezi gratis ca sa zic asa, deci Piratii din Caraibe...Vizionare placuta! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piratii din Caraibe happy. A fost filmul meu preferat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vagabontul milionar super film