| siwel a întrebat:

Ce gen de bautura alcoolica va place? Mie Rislingul vechi, voua?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Sampanie Don Perignon si Feteasca Alba

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vinul si berea nu sunt bauturi alcoolice.
Din categoria asta fac parte vodca, tuica, whisky-ul, coniacul, lichiorul.

| Barajag a răspuns:

Eu as bea o Tequillahee hee

lolita
| lolita a răspuns:

Mie imi place Bombayul albastru (gin) si din cand in cand Chivas regal (whisky). dintre vinuri prefer un rioja.

| Dan a răspuns:

Mie imi place numai sampanie frantuzeasca din 1878 si sa consum icrene negre.

| siwel explică:

@nebunaticu:
Care parte iti place mai mult din spirtul medicinal, prima sau a doua? happy

| syme a răspuns:

Mie imi place vinul rosu.

Dar merge si un Tuborg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spirt medicinal