| inna a întrebat:

Ce bautura alcoolica va place cel mai mult? love struck

Răspuns Câştigător
| alecs871 a răspuns:

Berica si vinul, taria nu prea imi place.

16 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Vinul negru din podgoriile frantuzesti de pe dealurile Ronului din soiul "Chemin des papes". Si nu glumesc; vinul acesta are ceva special si il recomand toturor celor care traverseaza o melancolie...

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Palinca, evident.
Berea si vinurile (inclusiv sampania) nu se pun, ca alea NU sunt bauturi alcoolice.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Berea... si daca am mai multi bani la mine atunci o vodka cu suc love struck

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Berea cu limonnnn.vinul,sampania dulcehee hee

| costymaximus a răspuns:

Chivas regal.

| JustMeFlory a răspuns:

Mie imi place la nebunie Sheridan's!happy

| georgiana a răspuns:

De sarbatori sau la o zi onomastica beau Angelli Chery, este preferata mea.

| Klara a răspuns:

Palinca ii baza blushing

| miauu a răspuns:

Vinul
:X

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Vin, sampanie, lichior,...

| Majj a răspuns:

Vinul fiert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu beau alcool, din cand in cand dar foarte rar Martini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Palincalaughinghee hee si berea dar nici chiar asa de mult.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Redd`s.Nu prea consum alcool, dar berea asta imi place, are un gust bun.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Whisky... daca nu beau asa ceva nu ma simt binelaughing Chivas royal, Ballantines s. a.
Si sampanie dar foarte tare, sa o simtlaughing Nu acel spumant pe care il gasim in toate magazinele. Bere vara e foarte buna...
Inca una si ma duclaughing...

| deya16 a răspuns:

Vodka. efect garantatrolling on the floor