| Mariinaa a întrebat:

Ce genuri de muzica va place? Ce solist/trupa? Si de ce va place genul respectiv?happy

Răspuns Câştigător
| usy313 a răspuns:

1.Hip-Hop
Eminem, B. o. B., Lil Wayne, 50 Cent, Dr. Dre, Drake, Kayne West
pur si simplu ador genu asta de muzica :X mai ales versurile lui Emin3m si a lui B. o. B., sunt geniale!
2. Pop
Katy Perry, Usher, Pitbull, J. B., Ke$ha, N-Dubz, Bruno Mars, Travie Mccoy, Tinchy Stryder
is faine si astea happy dar pe locul 2
3. Dance
David Guetta, Black Eyed Peas.
pentru petreceri astea's bune. si popul.

3 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Rap happy si ca solist prefer aforic si nimeni altu iar trupa parazitii!

pai imi place rapul pentru ca alceva mai bun nu a mai ramas happy

| Dani04 a răspuns:

Hip-hop.
Eminem,Parazitii.
Imi place genul pentru ca in muzica asta ma regasesc.

| HH_2726 a răspuns:

Gangsta rapsmug
Trupe solisti thinking ohoo ar fi o gramada dar ti spun pe preferati mei day dreaming -->Parazitii, Spike.Grasu xxl, Guess who, Codu Penal, Nimeni Altu`, Ice Cube, 50 Cent, Eminem, Jay-z, Ice-T, Dr. Dre, Nas, Nane, Maximilian, Villy, Cabron, Carbon, Bitza, Cedric, Griffo, Dmx, The Game, C. i. A, Camuflaj, Scanteie, Young de, B-real, Artan, Zekko.si lista poate continua rolling on the floor!
Nu stiu sa explic prea bine de ce imi place acest stil thinking
Pur si simplu thinking Nu pot asculta altceva decat rapbig grin