| StelutaDintreNori a întrebat:

Ce ideal aveti? Ce persoana aveti ca model de viata?

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Idealul meu in viata e femeia cu mustaţă.hee hee
Ca model in viata am dubii intre Vanghelie si Geoana. rolling on the floor

Abh
| Abh a răspuns:

Nu consider ca trebuie sa ai un model in viata, trebuie sa actionezi dupa cum crezi tu ca e mai bine.

| Bishop a răspuns:

Nu consider ca am un model. Poate sunt diferite persoane pe care le apreciez, dar nu le consider "model", fiecare are greselilie lui. Nu poate cineva sa fie perfect, pe placul tuturorura si sa nu aibe nici o greseala.

| shiningstar a răspuns:

Heidi Klum... vreau sa fiu ca ea pentru ca e un model de succes:Xbig grin

| Theodora a răspuns:

Nu m-am gandit niciodata ce ideal am... Dar ca model de viata? Pur si simplu eu(nu vreau am nevoie sa ma iau dupa nimeni altcineva). Nu am selectat o anume persoana ca model de viata, pentru ca intotdeauna am incercat sa fiu eutongue