| Nemesis_9263 a întrebat:

Ce idealuri aveti in viata?

Răspuns Câştigător
| Haydee a răspuns:

Vreau sa ma casatoresc cu persoana iubita, sa cred mai puternic in Dumnezeu, sa ajung profesoara (de romanabig grin ), sa am job-ul stabil, vreo 2 copii si liniste(+pace)in familiehappy
Tu ce idealuri ai?:S

7 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Imi doresc sa iau note cat mai bune anul asta, la anul sa termin si cu bacul si sa intru la ce facultate imi doresc, sa-l intalnesc pe "Fat-Frumos"; ca idealuri in viata sa-mi fac o familie si o cariera.

| Psihoyounger a răspuns:

Mi-ar place sa ajung profesor de geografie. Iubesc geografia...

In special geografia umana.

Psihoyounger

| buburuzaucigasa a răspuns:

Vreau sa ajung un designer celebru, asta imi doresc cel mai mult.

| Nemesis_9263 explică:

Nu am un ideal anume.Prefer sa las viata sa isi urmeze propriul curs, sa profit de orice oportunitate ce mi se ivestehappy. Si in plus, la 16 ani nu am o imagine clara a ceea ce imi doresc sa fiu in viitor.Preferintele se schimba de la o zi la alta...

| eyline a răspuns:

Sa fac tot ceea ce trebuie pentru a fi un om mai bun (din toate punctele de vedere).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa devin emo, cat mai curand.am un set intreg de lame si un bici.si sa ating sublimul cautat de cei ca noi. si sa le fac probleme parintilor ca sa vada si ei ce au crescut la usa lor.si sa calatoresc cu gasca. imi place la nebunie.mai ales cand bocim in grup. cam atat.

| SkullKiller13 a răspuns:

Eu as vrea sa devin trapper, adica cantaret de muzica trap.Imi place foarte mult acest gen de muzica si as vrea si eu sa fac piese trap.