| xEmOlOvEx a întrebat:

Ce religie e Zmenta?
Dar Mikey Hash?

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De ce contează?
Cultura ta general va fi la fel de limitată.

| Wøodenpints a răspuns:

Zmentă - homalău penibil fără pic de umor
Hash - doar fără umor.

| xEmOlOvEx explică (pentru Wøodenpints):

Nimeni nu ti-a cerut parerea! Taca-ti gura daca nu iti vonvine si jet de pe TPU.

| bleakk a răspuns (pentru xEmOlOvEx):

De fapt, ai intrebat. Si el ti-a raspuns. Si nu ai dreptul sa gonesti pe nimeni de pe TPU, cap-sec. Daca esti alt fan posedat si melancolic, abtine-te si dispari de aici, ca nu faci fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca sunt crestini ortodocsi dar ma-ndoiesc ca si cred in Dumnezeu.

| Apocaliptic a răspuns:

Ortodocsi. Parintii nu cred ca i-au lasat fara botez laughing.