| RAY a întrebat:

Ce impresii ti-au lasat tarile pe care ai avut ocazia sa le vizitezi?

2 răspunsuri:
| chuckmanson a răspuns:

Peisajele naturale, monumentele culturale și istorice istorice și să văd cum sunt și alte țări. Pană acum am mers în Italia, Grecia, Franța, Germania, Egipt și India. În câteva săptămâni plec în Japoniahappy

| AngelSchroder98 a răspuns:

Anglia mi-a lasat un hust amar mai ales oamenii, dar Italia mi-a lasat amintiri frumoase oamenii calzi si primitori tara frumoasa peisaj si sa nu uitam de pizza si paghetii laughing) in fine thailanda la fel mi-a mi-a lasat amintiri frumoase cultura care te respecta zambitori iubitori...