| yupiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Ce inseamna ai se eu te pego?

Răspuns Câştigător
| Scarlett011243 a răspuns:

Daca te-as prinde
(in engleza If I catch you)

6 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

Aa...Daomne ce au copii astia cu melodia aia afurisita k pe mine ma doare capu de cat am cantat'o x( ma rog... uite, mai bine intra pe www.versuri.ro. scrie cantecul si afla ce inseamna.Crede'ma o sa ai un soc. Imi dai fundita?:D

| yupiiiiiiiiiiiiii explică (pentru Stassy):

Eh.ce conteaza? Atata timp cat nu o inteleg nu-mi pasa de versuri laughinglaughing

| yupiiiiiiiiiiiiii explică (pentru Stassy):

Deci spui ca melodia mea preferata te enerveaza si mai vrei si funda...
?

| MagikTrouBless a răspuns:

Ahh, ce ti-as face de te-as prindelaughing) rolling on the floor...

| Anonomius a răspuns:

Inseamna ah daca te prind ceva de genu
Funda?

| Blueberryca a răspuns:

Vai, daca te prind