| steaua12 a întrebat:

Ce inseamna banii pentru voi?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banul e ca si apa pentru mine cu ei imi permit orice, oricand, oriunde.

| Bacemi a răspuns:

Putere cand ii fac sa lucreze pentru mine, slabiciune atunci cand sunt sclavul lor.

| darrio2007 a răspuns:

Nu sunt materialist dar banii sunt o necesitate.Mai ales in Romania de azi.Carora le scade valoarea pe zi ce trece.

| anss23 a răspuns:

Un lucru destul de important in viata,desi sunt foarte populare vorbele de genul "Banii nu aduc fericirea", sa fim seriosi, in ziua de azi fara bani nu poti face nimic.E adevarat ca sunt lucruri mai importante, cum ar fi iubirea si familia, dar daca o persoana iubita are nevoie de ceva sau se imbolnaveste iubirea nu va plati facturile medicale.big grin

| simaaa a răspuns:

Nefericire

| SamsungGalaxyS3 a răspuns (pentru simaaa):

Ete na laughing Tu ai fi mai fericit sa ai pantalonii rupti si sa stai sub un pod, sau sa stai la o casa intr'un loc frumos, ce zici? Raspunsul tau e bun sau? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sunt doar o necesitate, atât.
Te pup!

| blueheart a răspuns:

Un mod de a-mi indeplini o parte din vise.

| Sadop a răspuns:

50 % din viata. In ziua de azi fara bani nu prea existi. Dar mai exista si alte valori big grin.
Pentru tine? smug
Bafta!

| ßσьσсєℓα a răspuns:

O hartie, cu valoare (pentru unii), asa i-as caracteriza.

| Tudor_Plop_George_Tudor_1997 a răspuns:

Pai banii inseamna pentru mine ceva ce obtii cand muncesti.Pentru mine sunt importanti, dar nu banii sunt viata mea.Ci viata mea inseamna:Invat, Cresc, Ajung Om Mare, Ajut.