| Spectra a întrebat:

Ce inseamna browser?

5 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Un program cu care poti accesa internetul... ex: internet explorer, mozilla firefox, google chrome, safari etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Markus_4003 a răspuns:

Este o aplicaţie software ce permite utilizatorilor să afişeze text, grafică, video, muzică şi alte informaţii localizate pe o pagină din World Wide Web, dar şi să comunice cu ofertantul de informaţii şi chiar şi ei între ei. Fara el nu prea cred sa fi fost acum citi aceste mesaje happybig grin

| zerozero a răspuns:

E acel program care il ai in fata ta in acest moment!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc, eu la scoala am facut doar limba rusa iar acum ma nasc pentru prima oara pe internet mi-ai fost de ajutor... puteai sa imi explici ca Georgika si Markus pe care ii consider doi tineri fbine educati si de omenie, carora trebuie sa le multumesc din inima