| nooolimits a întrebat:

Ce inseamna cand o fata necunoscuta te striga pe nume in vis?

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ai innebunit, mergi la doctor

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca ai un somn agitat, presarat cu evenimente de cosmar sau extaz.

| peperonies a răspuns:

Inseamna ca te atingi noaptea.

| Mussette a răspuns:

Posibil, o vei intalni.
Mi s-a intamplat sa visez persoane necunoscute, pe care la un moment dat le-am intalnit.

| LoveSleep a răspuns (pentru Mussette):

Pe mine nu m-ai visat?

| Mussette a răspuns (pentru LoveSleep):

Poate ca te-am visat, dar asa ca semn de intrebare, nu imi amintesc. laughing

| EuforikcuKappa a răspuns (pentru Mussette):

Sunt de acord cu raspunsul lui Mussette, exista posibilitatea sa intalnesti acea persoana la un moment dat.
Visele nasc din subconstientul nostru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, e doar un vis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele nu înseamnă nimic. Nu mai căuta să le interpretezi.

| Drolja a răspuns:

Complicat de interpretat, dar o să încerc să îţi explic cât de bine pot:

ăăă, înseamnă că eventual îţi cunoaşte numele şi te-a strigat pe nume în vis!

| Voidwithin a răspuns:

Inseamna exact ceea ce crezi ca inseamna.

| Green66 a răspuns:

Înseamnă că trebuie să-ți găsești o prietenă.