| SimonaBubu a întrebat:

Ce înseamnă când visezi că, când ai porumbei si la vecini ia foc și când mă duc să dau drumul la porumbei unul dintre ei murise?

Răspuns Câştigător
| CtBogdan a răspuns:

Inseamna ca ai un prieten bolnav.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In interpretarea aztecă inseamnă pietre la rinichi

| Simpatic a răspuns:

Ce zice goole:
vesti importante de departe, nu neaparat bune, se anunta schimbari in afacerile tale
- porumbei sunt semn bun pentru, cei prinsi in chestiuni sentimentale
- visul e foarte bun daca vezi porumbei in zbor si nu pe pamant, pe casa sau pe vreo creanga.

| Frank51 a răspuns:

Câștigi un miliard de euro la loto chiar dacă nu joci.

| Alverto a răspuns:

Nimic, visele sunt doar relatări imaginare, care nu au existat niciodată și nu vor exista. La fel și cu zodiile, sunt niste chestii nesimnificative.