| Andre20amy a întrebat:

Ce înseamnă când visezi ca ești însărcinată si plângi că nu îți dorești asta?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu înseamnă nimic visele, tu gîndindu te mereu la acest subiect sarcina ziua, noaptea subconstientul lucrează si produce vise care bineinteles nu sunt reale. Deci stai linistită ca nu este nimic grav în visul tau, si nu trebuie sa te sperii.

| ℓαυяα a răspuns:

Probabil ai visat asta deoarece îți este teama sau ai vorbit despre asta in ziua respectiva.

| corbulalbrosu a răspuns:

Absolut NIMIC. Trebuie tratat pur si simplu ca este un VIS aiurea si nimic mai mult. big grin Tu sa fii sanatoasa!

| Andreeush a răspuns:

Nu înseamnă nimic.
Poate îți e frică să nu rămâi însărcinată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna c-ai avut o descarcare emotionala. Parerea mea este ca visele exista cu un scop, iar scopul este sa descarce fricile prezente din subconstient

| QElenaBoghiu a răspuns:

Îți e frica sa nu rămân însărcinată