| Michaela89 a întrebat:

Ce inseamna daca am visat ca m-a imbratisat cineva?

Răspuns Câştigător
| MeyBro a răspuns:

Inseamna ca esti pe jumatate indragostit/a de respectivul, iar daca mai continui sa te gandesti la ea/el o sa te indragostesti de tot. Funda puppy dog eyes?

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Înseamnă că te-ai gândit intens la acel lucru în timpul zilei și de-asta l-ai visat.

Baftă

| Bubbleee a răspuns:

Atunci sigur se va intampla acel lucru big grin
funda?happy

| Nordic a răspuns:

Nu inseamna nimic. E doar un vis. Ca am vista si eu un pescarus care cara 2 peturi de bere si altul care avea la el o oala cu bors. Deci sunt doar vise, nimic special.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te-ai gandit la asta intens inainte sa adormi. Lasa optimismul si toate tampeniile auzite in cartea de vise. Logica voastra unde e?

| lazarfelix a răspuns:

Inseamna ca îi place de tine

| lazarfelix a răspuns:

Inaseamna ca iti placa de cineva.