| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna "gigolo"? Cel mai clar raspuns primeste Funda.

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Un gigolo, face atmosfera frumoasa doamnelor sau domnisoarelor cu bani, e o companie masculina. Daca doamna vrea si sex, poate face, dar nu e obligatoriu.In orice caz e platit pentru asta, si multi barbati considera ca se injosesc facand aceasta meserie. E nevoie si de astfel de persoane, pentru ca de exemplu in occident, sunt foarte multe doamne bogate, necasatorite, care trebuie sa mearga in diverse locuriunde ceremonia cere sa fie insotite.Intre timp, s-a mai schimbat rolul gigoloului.

| Radioactive a răspuns:

Nu pot spune decat fara creier laughing, tontoman!

| Диана a răspuns:

Un târf. lol

Răspuns utilizator avertizat
| cOnTexT a răspuns:

Gigolo inseamna bărbat tânăr întreținut de o femeie mai în vârstă decât el sau tânăr elegant, dar cu moravuri dubioase! Bft funda

| anitsirc a răspuns:

Eu zic ca e barbatul care se vindehappy

| Monicutza13 a răspuns:

Baiat care se culca cu femeile mai invarsta pentru bani...