| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pentru tine internetul? avantaje, dezavantaje, pericole)

2 răspunsuri:
| usernamemada a răspuns:

In toata emisiunile in care o fost discutata "problema" internetului (la care m-am uitat eu, cel putin), s-a ajuns la stupida concluzie ca internetul polueaza mintile oamenilor. Ei ai uitat cand era vremea lu Ceasca' si jumatate din populatie avea access numai la informatie primita de la scoala si din cateva carti de prin pod? Internetul e un avantaj, asta daca stii cum sa-l faci sa fie in folosul tau big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Distractie...