| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pentru tine smartphone-ul perfect?

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Pentru mine ar trebuie sa aiba o camera foarte buna pe el, sa se auda foarte bine muzica si tare, si sa se miste bine happy
Nokia lumia 920 as preferawinking sau Nokia 808

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să aibă multe opțiuni, o baterie foarte bună, etc.
Pa, pa.

| DDCC a răspuns:

Bună!
Dacă merge, cer să mi-l repare.
Chiar nu aș vrea un Smartphone mișcător.
Am nevoie doar de wi-fi, touchscreen și Qwerty.
A, da și radio.
Într-un cuvânt, un Smartphone cu sistem de operare și cu diverse funcții multimedia. Mă interesează fișierele video și cele audio.
Aleg un Samsung.
În plus, nu există smartphone perfect.
Toate întâmpină probleme tehnice la un anumit moment de timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Dacă nu merge calumea, n-am făcut absolut nimic.
Să fie elegant, finuţ, să aibă multe aplicaţii, o cameră foto bună.
Te pup!

| TheGenius a răspuns:

Sa mearga sa vorbesc la el big grin

| ChristopherE a răspuns:

Sa faca mult mai multe lucruri pe cat face acum. In sensul in care chiar sa fie inteligent. Aplicatiile sa fie mlt mai complexe si sa stie sa imi dea indicatii mult mai bune. As vrea aplicatii de luat numerele de telefon mult mai rapid. De memorarea numerelor de telefon mai rapid. Momentan Smart este doar o strategie de marcheting si ca aceste telefoane au o functionalitate mai mare ca telefoanele vechi.
Mi-ar placea un telefon cu un quad de 2 sau 3 Ghz si 4 Ram

| pris99 a răspuns:

Pentru mine ar insemna un telefon simplu, elegant, care sa fie android, sa pot sa-mi iau toate aplicatiile dorite.