| andrey1412 a întrebat:

Ce inseamna pentru tine valoarea prieteniei? Dau funda la cel mai corect raspuns.

Răspuns Câştigător
| witchy a răspuns:

Pentru mine inseamna o mana de ajutor si un partener cu care iti poti impartasi toate secretele

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Prietenia nu are valoare. Ori este ori nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista "cel mai corect raspuns" la intrebarea asta pentru ca perspectiva fiecaruia difera de a ta. Chiar imi e sila sa stau si sa ii privesc pe aia care pun intrebari asa, doar de dragul de a pune sau ca n-au mai pus demult. De obicei sunt intrebari a carui raspuns il stii deja dar astepti altele mai"filozofice" si mai lacrimogene de la altii. Pentru mine, prietenia inseamna incredere si comunicare. Nu v-ati saturat de clisee?!

Răspuns utilizator avertizat
| AlisPretty a răspuns:

Pentru mine e cele mai importante lucruri. Nu pot traii fara prieteni