| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi adolescenta...cum o descrieti? Cel mai rapid si bun raspuns are funda!

Răspuns Câştigător
| Gabitza a răspuns:

Adolescenta. din punctul meu de vedere, este cea mai deosebita perioada pe care o are un om in intreaga lui viata! Acest lucru se datoreaza faptului ca nu iti faci atat de multe griji! Am 18 ani si deja simt ca apar anumite probleme in viata mea! In fine. Adolescenta merita traita la maxim! Merita! Este momentul in care ai impresia ca ai doar probleme, dar de fapt, nu ai! Este momentul in care incepi sa ai sentimente nobile fata de o persoana! Este momentul in care te formezi tu ca persoana! Este cea mai frumoasa! happy parerea mea...

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cel mai duce cosmar si cel mai infricosator vis. E aproape incredibil cate nebunii poti face in perioada adolescentei

| User a răspuns:

O perioada in care leafa e pana-n 42 lei.

| nobody_9468 a răspuns:

Teribila, uneori oribiloasa la maxim, interesanta, ciudatastraight face.
Cel putin asa este a mealaughing.

Bafta.

| Psihiatra a răspuns:

Perioada dinaintea maturitatzii tongue Eu o descriu ca fiind debusolanta, stresanta, dar cu avantajele ei.

| Romancutza a răspuns:

Adolescenta pentru mine inseamna cea mai dificila parte a vietii, dar si cea mai frumosa, primul iubit, dar si prima schimbare a corpului, schimbari de comportament si toate aceste ma delud complet, este o parte periculoasa a vieti...cati mai multi incarca sa profite de tine, doar abia acum esti "in floare", dar este si timpul distractiei, o indipendenta oarecum fata de parinti.

| BLUEishot a răspuns:

Adolescenta este un lucru superb atunci trebuie sa te distrezi rolling on the floor sa te bucuri la maxim de ea si in adolestenta se schimba un pic lucrurile daca sti la ce ma referhee hee