| aaaalexa a întrebat:

Ce inseamna pentru voi BFF?
a) Best Friend Forever
b) Big False Friend
Astept parerihappy

Răspuns Câştigător
| Eliene a răspuns:

Buna!
E o intrebare foarte buna!
Noi, de obicei cand rostim Bff ne gandim la Best Friend Forever, dar in ciuda faptului ca pentru un moment dat toti credem in treaba asta, vom ajunge la concluzia ca Nu exista asa ceva, pentru ca (dupa cum bine spune un proverb : Fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani am eu grija!) o relatie de acest gen nu va dura pentru totdeauna si asa se ajunge la Big False Friend.
Bine...mai exista cazuri exceptionale in care rar nu se intampla asa ceva