| NellieLovett a întrebat:

Ce înseamnă persoana cool?
Cum sa fii cool?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

O persoană cool are toate calitățile.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cool pentru cine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O persoană care are încredere în ea și se simte bine în pielea ei, în general extrovertită, deci sociabilă, drăguță cu toată lumea, care are un stil vestimentar aparte și o atitudine pozitivă. Mai pe scurt : o persoană extraordinară.
http://www.wikihow.com/Be-Cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu,cand vreau sa fiu cool, imi pun ochelarii de tocilar pe nas si intru in prima bodega pe care o gasesc, ma asez la masa si cer doua sute de grame de tofu bine facut si o vodca din lapte, cu gheata.

| MistretulPufos a răspuns:

Sa ai multi prieteni si sa te stie toti sau poate insemna sa fii calm si relaxat

| ubox7007 a răspuns:

E ceva gen sa fialpha + inteligent + social, dar fara prea mult alpha

| NellieLovett explică:

Așa în general.