| BestOfTheBest a întrebat:

Ce intamplari paranormale vi s-au intamplat?

Răspuns Câştigător
| sweetysmile a răspuns:

Vad in oglinda chipul bunelului meu (traim in apartamentul mostenit de la dinsul)

| BestOfTheBest explică (pentru sweetysmile):

Serios?!:o. si mai ai curaj sa te uiti in oglinda?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

O data aveam o pizza in fata...si peste 5 minute a disparut!
. nici acum nu mi-am revenit din soc

| BestOfTheBest explică (pentru Apache):

Asta chiar nu pot credelaughing

| Dumnezău a răspuns:

Ma,fecior,nu exista paranormal.Doar inchipuirea unora de la prea mult Dosarele X sau Fenomene Stranii.Atat.Si astia de credeti ca vedeti fantome,zombi, draci sau orice altceva catalogat drept paranormal, niste poze n-aveti si voi?hee hee

| Cristianne a răspuns:

Eu n-am întâmplări paranormale, întâmplările paranormale mă au.b-)

| MarianWLF a răspuns:

Am o lista intreaga crede-ma da-mi id si iti spun de te plictisesti.

| DarkSmile a răspuns:

Intr-o noapte parca cineva mi-a miscat plapuma.:X
am vazut in intuneric, linga peretele cu icoana o figura de om dar era albastra, luminoasa.jur ca asta n-am vistat.

| calinx a răspuns:

L-am visat pe freddy krueger