| Genesis12 a întrebat:

Ce iti place/displace despre Romania?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt scarbit total de romanii, despre Romania e o tara frumoasa din pacate e locuita de romanii

| T0T a răspuns:

Țara e una frumoasă și bogată însă omul distruge tot pentru propriul interes slujind astfel și interesele altora. De aceea țara nu are nicio speranță din punct de vedere independent iar asta îmi displace. Din cauza asta mulți oameni suferă și pleacă la mai bine, normal și ei acționând astfel din interes propriu, lăsând țara de mai mare izbeliște, iar faptul că trăind aici din cauza asta te poate face mult mai nefericit decât în alte zone mai dezvoltate. Ce urăsc eu nu e doar în țara asta, oamenii peste tot sunt la fel din acel punt de vedere, doar că unii au reușit să își vadă mai bine interesul țării lor și prin interesul țării lor să îl vadă și pe al lor înșiși deci s-au rezumat la mai multe aspecte.

| Mayhem666 a răspuns:

Imi plac anumite peisaje si locuri frumoase, in rest imi displace totul!

| justanotheruser99 a răspuns:

Imi place faptul ca ar avea potential, daca ar fi exploatata cum trebuie, insa urasc mentalitatea inapoiata a romanilor, mizeria in care traim, modul lor de a se comporta in societate si multe alte lucruri (Prea multe pentru a le enumera pe toate).

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

E complicat.

| TURB0X a răspuns:

Totul si nimic.

| Hαℓѕєу a răspuns:

îmi place că e Untold în Cluj rolling on the floor.
În rest, nimic...