| Patry908 a întrebat:

Ce jocuri de masa as putea sa-mi cumpar, gen remi, monopoly, scrabble(nu stiu daca am scris bine)? Descrieti putin va rogbig grin

3 răspunsuri:
| drakdivin a răspuns:

Sah, table, Nu te supara frate laughing... sunt o multime de jocuri unul mai amuzant ca altul intra intr-un magazin de asa ceva si vei fi uimita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sah

| Stella17 a răspuns:

Pai mie imi place la nebunie monopoly deci poti cumpara roata norocului europoly antimonopoly sunt o multime de jocuri. Care iti place tie pe ala il ei.
Pa, pa