| StoicaVladutz32 a întrebat:

Ce jocuri gen GTA mai stiti? Adica sa te plimbi prin oras, sa iei masini, sa faci cam ce vrei tu. (si sa se vada cat de cat bine).

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Îți recomand The GoodFather 2.

9 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Saints Row
Total Overdose

| UrsaRadu a răspuns:

Transformers, in jocu asta poti face ce vrei: te bati cu armata, cu roboti, darami orasul, poti face si misiuni

| gabrielgp07 a răspuns:

Mafia 2; just cause 2; sleeping dogs;

| StoicaVladutz32 explică (pentru gabrielgp07):

La sleeping dogs imi da o eroare (This application has failed to start because d3d11.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem.) Am instalat si programe sa repare erorile, si degeaba. Aceasi eroare imi da si la hitman absolution. Vreau neaparat sa joc sleeping dogs, dar imi da eroarea asta de fiecare data. Adica am mai scos jocul de cateva ori, si degeaba.

| gabrielgp07 a răspuns (pentru StoicaVladutz32):

Poate ai pc prea slab.

| StoicaVladutz32 explică (pentru gabrielgp07):

Mie mi-a zis un prieten ca e din cauza la windows...

| gabrielgp07 a răspuns (pentru StoicaVladutz32):

Probabil

| BogDaNuTzXD a răspuns (pentru StoicaVladutz32):

Păi scrii pe net d3d11.dll donload, si descarci fisierul il bagi in folderul sleeping dogs unde-i instalat si merge =)

| Bogdan299 a răspuns:

Gta san andreas multiplayer sunt unele servere mari cu servicii poti face curse cu prietenii.