| kiruxi97 a întrebat:

Ce jocuri gen metin2 stiti? Ca metin2 imi strica widowsul.
Fundita la jocurile cel mai asemanatoare si la cele mai tari.

3 răspunsuri:
| eugeniu001 a răspuns:

Am auzit ca la multi le place acest joc KABAL eu singur nu joc dar poti sa incerci. funda?

| Pysycutzzata a răspuns:

Pai poti incerca kabal sau daca nu sunt serverele private de metin2 cum ar fi metin2RO,metin2fun,metin2blacknight,metin2black burn, metin2blackmagic,freeZeTimeMetin2, daca nu poti incerca dekaron worl of warcraft,Jade Dynasty,runes of magic, age of conan, imvu sper ca ti-am fost de ajutor:*. funda?

| paulniculae a răspuns:

Metin3 si maestia jocuri tari incearcale