| yuP a întrebat:

Ce jocuri online asemanatoare cu metin2 ( e pierdere de timp ) stiti?big grin funda

Răspuns Câştigător
| MMORPG a răspuns:

Hmmm... iti recomand :9dragons(trebuie neaparat sa-l incerci), perfectworld(grafica excelenta), jadedynasty, bloodymare, celestialdestroyer, si cam atat am jucat. pentru conturi la jocurile de mai sus contactati-ma la id:adytzu_scarry_all

8 răspunsuri:
| RazvanRo22 a răspuns:

Incearca Jade Dynasty. Sigur o sa-ti placa.

| Alice a răspuns:

Silkroad, 4Story, The-West.ro,Jocuri gen the-west.ro :

bitefight

ikariam

gladiatus

ogame

tanoth

kingsage

katsuro

warpfire

HF

| GabyAdicaEu a răspuns:

4Stori
Zentia
Te rog, imi poti da un + aici? :
http://www.metin2guabina.ro/concurs.php?concurent=babivald

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca mt2 este o pierdere de timp, daca vr iti dau un metin care este frumos www.metin2dommynation crede-ma joc de 2 zila si am lev 256 si habar n-am in ce limba e... sper sa iti placa :)

Răspuns utilizator avertizat
| razvan96boss a răspuns:

Counter strike, gta san andreas conquiztador

| XsiDEEE a răspuns:

4story
Wow / Dota
Lineage

| emilian123 a răspuns:

STIU JOCU PERFECT! http://streetmobster.com/? affiliate_guid=1351317! DACA TE PRINZI II ffffffffff super si oadat ce te-ai logat te joi ajuta si eu cu niste chessti!