| Alexysa a întrebat:

Ce jocurii cu multe persoane exista dar care nu se descara si nu se face cont?

Răspuns Câştigător
| BlueHusky a răspuns:

Cred ca depinde cat de multi sunteti, nfs se poate juca in mai multi, dar ar putea fi fun daca ati juca pe rand, vazand care face cel mai bun scor... ce mai poti sa cauti sunt jocuri turn based (adica ceva de genul heroes 3, 4 sau 5) acolo poti juca in mai multi player la acealsi pc fara sa te omori cu vecinul pe tastatura happy. Daca sunteti 4 poate si interesant sa joci Q2 sau orice shooter pe echipe unu cu mouse-ul si celalalt cu wasd... e fun. Have fun